Blog Post

Tehergépkocsi-vezető állásajánlatok Németországban

Kamionsofőr belföldi és nemzetközi fuvarozáshoz

Teherautó-vezetői munkakör főbb feladatai:
Ön tapasztalt teherautó-sofőr, és szeretne dolgozni Németország nagyobb városaiban.
Sikeres német szállító cégekkel dolgozunk együtt, amelyek több mint 30 éve tevékenykednek az áruk tárolása, szállítása és kiszállítása területén (pl. élelmiszeriparban).

Ezekhez a német cégekhez folyamatosan keresünk tapasztalt, CE és C kategóriás jogosítvánnyal rendelkező sofőröket, akik különféle fuvarozási módokat (belföldi vagy EU külföldön, élelmiszer vagy nem élelmiszer, hőmérséklet-szabályozott teherautókon vagy egyéb haszongépjárműveken) végeznek, ill. szupermarketekbe, különböző ipari és kereskedelmi cégekbe történő szállítást végeznek (hoznak).

Pontos munkakövetelmények minden teherautó-sofőr számára:
- Minimum 1 év 12-40 tonnás teherautó vezetési tapasztalat
-Érvényes CE vagy C kategóriás jogosítvány 95-ös kóddal
- Érvényes járművezetői kártya (tachográf) a kamion digitális sebességmérőjéhez
- Képes barátságos és professzionális módon kommunikálni a közlekedési vállalat ügyfeleivel
- Talán Németországban szeretne élni és lakni
- Minimum közepes angol vagy német nyelvtudás
Ajánlatunk Önnek:
Csapatunk támogatja és tanácsot ad a megfelelő állás kiválasztásában, valamint segít Németországba érkezéskor (szállás, regisztrációs papírok) és azon túl az együttműködésünk teljes időtartama alatt
Közvetlenül szállítmányozó ügyfeleinktől német munkaszerződést kap

Szakma, munkaterület:
Professzionális munka
Kamionsofőr
Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal lehet.